My week..

22. prosince 2013 v 22:27 |  ..♥Diary♥..
Konečně nějaký článek od pondělí. I přesto že jsem měla celý týden čas, blog jsem nechala být. Nemám tolik čtenářů, takže věřím že nikdo o nic nepřišel. Dnes bych vám mohla jako X lidí začít přát krásné vánoce a blá blá. To si ale nechám na zítra a dnes se budu v článku věnovat jen celému předvánočnímu týdnu. Vzhledem k tomu, že pondělí a úterý se nic nedělo popíšu to od středy :D


Ve středu jsem ráno byla natěšená. Bruslení celkově mě baví a na bruslák se školou jsem se těšila. Umyla jsem se, upravila a mohla jsem vyrazit na vlak. Sraz s kamarádkou jsem měla na vlakovém nádraží. Po cestě na bruslák jsme se ještě stavily pro kávu. Když jsme došly k brusláku, už z dálky jsme viděly hlouček lidí, kterým říkáme spolužáci :D Ti stáli úplně mimo bruslák a já jsem začala nadávat, že už máme jít dovnitř jinak nechytneme místa a já se přezouvat ve stoje nehodlám! :D Nakonec jsme potkaly naši třídní a šli jsme se přezouvat a na led. Bruslák jsem si užila bylo to super :)). Odpoledne jsem se s kámoškou domluvila, že se pojedeme do města podívat na COCACOLA VÁNOČNÍ KAMION. Domluvily jsme se a ve 3 hodiny jsme jely vlakem do vedlejšího města. Došly jsme na náměstí kde bylo milion děcek s rodiči a mimochodem..NEHORÁZNÁ ZIMA! Počkaly jsme na vánoční kamion a potom nás napadlo že můžeme zajít na bruslák. Takže jsme se vydaly (já ten den už po druhé) na bruslák. Domů jsme dojely v 8, takže o 2 hodiny později než jsme chtěly :DD
Ve čtvrtek jsem si vzhledem k tomu, že jsme v pátek měly ředitelské volno myslela že se nebudeme učit. Opak byl ale pravdou. Dokonce jsme psaly písemku ze zdravovědy na kterou jsem nebyla vůbec ale vůbec připravená :D Měli jsme 4 hodiny, z toho jsem ve městě zkysla 5 hodin protože jsem ještě chodila s holkama ze třídy po městě. Přijela jsem domů, šla ven s kámoškou a domů přišla kolem 8.
V pátek jsem se rozhodla že pomůžu mamce a pustila jsem se do vánočního úklidu kuchyně. Odpoledne jsem byla doma, koukala na filmy.. Večer jsem se šla projít a provětrat si hlavu.
V sobotu jsem se domluvila s kámoškama a jela na nákupy vánočních dárků. Sraz na nádraží jsme měly v 8. Ve městě jsme si užily neskutečnou srandu"! :D Holky žeru vás díky :33 :D
Ve 12 jsem byla doma a spokojená, že mám konečně nakoupeno a po starostech. Na 5 hodinu jsme se s holkama domlouvaly, že by jsme šly na vodárnu. Vzhledem k tomu že se mi udělalo špatně jsem odmítla a lehla si. Kolem 6 hodiny přivezla ségra synovce kteří u nás měli přespat. Taťka vytáhl stromeček, my jsme zdobili, udělali si capuccino a měli zkrátka pohodový věčer! :) Večer jsme si ještě pustili Simpsny a šli spát.
Neděle probudila jsem se s vážně zvláštní náladou. Cítila jsem, že jsem vypsaná ale zároveň jak mám unavené tělo. Vstala jsem a šla jsem do kuchyně za mamkou. Řekla jsem jí že si dám vanu a začala jsem brečet. Mamka ani já jsme to nechápaly. Poslala mě si zpět lehnout. Usla jsem ještě na 3 hodiny a ve 12 jsem si dala tu svou vanu. Na 3 hodiny jsem si s kámoškou domluvila bruslák, takže jsem si říkala že se musím dát dohromady! Ve 3jsme vyjely na bruslák. Já tam párkrát zařvala, ukázala super pád a jela jsem domů. Vážně si říkám, že občas musí být hodně velká ochota semnou někam jet :DD V 7 jsem dojela domů, vysprchovala se a teď píšu článek.
Článek je vlastně o ničem ale chtěla jsem na blog dát aspon něco a vůbec nemám náladu. Máte nějaký nápad na článek který by jste chtěli? Co třeba nějakou recenzi ? Mimochodem co kdybych po vánocích udělala video nebo článek o tom co jsem dostala? :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 l-en-ink-a l-en-ink-a | Web | 26. prosince 2013 v 19:16 | Reagovat

Určitě udělej video, co jsi dostala pod stromeček! :) Ráda se na něj podívám.))

2 cami-pinkee cami-pinkee | Web | 2. ledna 2014 v 16:14 | Reagovat

myslím že ti plán dáko nevyšiel :D

3 Jamesthawl Jamesthawl | E-mail | Web | 9. listopadu 2017 v 16:09 | Reagovat

<a href=https://lguny.ru/>lguny.ru</a>

4 citalopram 40mg citalopram 40mg | E-mail | Web | 15. července 2018 v 13:53 | Reagovat

citalopram 20mg

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama