tt FANTAZIE..

2. března 2014 v 18:48 |  ..♥Téma týdne♥..
Někdo má fantazii a je považován za blázna.. Někdo má fantazii ale nemá nutnost projevovat ji navenek.. Každý je jiný a fantazie každého je taky jiná..
více v cč


Přemýšlela jsem, co sem napsat.. První na co jsem si vzpoměla jsou malé děti.. Jejich fantazie je ve většině případů úžasná a neuvěřitelná.. Když jste malí a věříte že když vás něco bouchne do hlavy, vyroste vám boule až do nebe nebo že půjdete lesem a uvidíte velikou perníkovou chaloupku s ježibabou vevnitř.. Pro mně to je dětská fantazie.. Když vidíte malou holčičku jak jde po ulici a křičí Bene na psa kterého vidí jen ona.. Na psa kterého si vytvořila ve své mysli protože má alergii na srst a rodiče jí odmítli psa koupit. Holčička si přesně představí jak její vysněný pes vypadá a dokáže vám ho popsat naprotosto přesně tak, jak by chtěla aby vypadal..
Další je taky fantazie dospělých.. Tady mě napadá seriál SABRINA MLADÁ ČARODĚJNICE.. Je tam chlapec, který věří na mimozemšťany a má tak rozvitou fantazii že vše je pro něho kouzelné a magické..
U dospívajících dívek je pod pojmem fantazie možná i považována láska ke druhému kterou ještě nezažily.. Vztah s druhým si snad každá znás ve své fantazii představuje...
Možná bych sem mohla zařadit i sny které se nám zdají.. Třeba to je taky naše fantazie.. Proto má někdo sny poklidné a někdo sny bouřlivé..
Každý má o fantazii svůj obrázek a já jsem vám jenom popsala ten můj :))
Fantazie je nekrásnější dcera pravdy, jen o něco živější než matka..
Carl Spitteler

Fantasté jsou lidé, kteří nemají dost fantazie aby pochopili skutečnost..
Gabriel Laub


P.S.: článek je kratší vzhledem k tomu že mi není dobře :( Promiňte ale i tak doufám že se líbil


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama